Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки

У Збройних Силах України вже працює Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки.

Про це повідомила служба зв’язків з громадськістю Командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України.

Її відкрили на базі 179 об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку, розташованому в Полтаві.

До Школи спеціалістів зв’язку та кібербезпеки набрали перших курсантів з близько 50 військовослужбовців ЗСУ служби за контрактом.

«Протягом двомісячного терміну у нас проходитиме підготовка як сержантів базового рівня, так і начальників комплексних апаратних зв’язку. Причому упродовж фахової підготовки за спеціальностями курсанти опановуватимуть і програму розвитку командирських якостей ланки молодших командирів», – розказав начальник школи підполковник Сергій Михайліченко.

Їх навчальні програми передбачають і підготовку екіпажів комплексних апаратних зв’язку та організацію управління при їхньому розгортанні.

Програма навчання та матеріально-технічна база школи складені із урахуванням досвіду бойових дій з відсічі російської агресії на території Донецької та Луганської областей.

Такий підхід у подальшому максимально скорочує строки приведення апаратури та обладнання у вищі ступені бойової готовності та якісної організації зв’язку.

Новацією навчання у школі спеціалістів зв’язку та кібербезпеки, стало посилене вивчення іноземної мови.

Це у великій мірі сприятиме не тільки розвитку комунікації з іноземними колегами за фаховими напрямками, а й значним кроком у особистому самовдосконаленні військовослужбовців Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *